Кобзар (2016 рік)

Вітаю Вас, Гість · RSS П`ятниця, 23.02.2024, 13:55


Blogger Tips And Tricks|Latest Tips For BloggersFree BacklinksBlogger Tips And TricksBlogger Tips And Tricks|Latest Tips For BloggersFree BacklinksBlogger Tips And Tricks

English German Russian


  ДИПЛОМИ ТРК "ТІКИЧ"

             
Яндекс.Метрика       

        
                  ПОГОДА

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про радіоаматорську дипломну програму «Кобзар» та дні

активності радіоаматорів Черкаської області, присвячених

202 – й річниці з дня народження та 155 – й річниці з дня

перепоховання Тараса Григоровича Шевченко на Чернечій горі в м.Каневі.


Організатори: Товариство радіоаматорів короткохвильовиків «Тікич» (ТРК «Тікич») та Громадська Спілка «Черкаський обласний радіоклуб» (ГС ЧОР)
Дата та час проведення : з 6 березня 00 : 00 UTC по 9 березня 23 : 59 UTC 2016 року - з нагоди 202-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченко

та з 19 травня 00:00 UTC по 22 травня 23:59 UTC - з нагоди 155-ї річниці з дня перепоховання Т.Г.Шевченко на Чернечій горі в м.Каневі. 

Для участі в днях активності запрошуються радіоаматори всіх країн. 

При роботі на всіх короткохвильових діапазонах для одержання диплома "КОБЗАР" потрібно в період з 6 по 9 березня набрати 202 очка. Радіоаматорам Черкащини для одержання диплома "КОБЗАР" необхідно в дні активності провести не менше 100 радіозв’язків. 

Нарахування очків :

​ QSO з радіостанціями – членами клубів ТРК «Тікич» та ГС ЧОР - 15 очків;

​ QSO з радіостанціями: м. Канів та м.Корсунь - Шевченківський, з меморіального комплекса "Тарасова криниця" (смт. Лисянка), сіл Моринці та Шевченкове Звенигородського района Черкаської області, а також з колективними радіостанціями Черкаської області – по 25 очків;

​ QSO з іншими радіостанціями Черкаської області - 10 очків;

​ Повторні зв’язки зараховуються на різних діапазонах та (або) різними видами випромінювання - CW, SSB, RTTY, DIGI;

​ Нарахування очків на диплом "КОБЗАР" проводиться лише в дні активності радіоаматорів Черкаської області, тобто з 6 по 9 березня 2016 р. 

Серед учасників днів активності Черкаської області і України проводиться першість в категоріях: колективні радіостанції та індивідуальні радіостанції.

Учасники, що набрали найбільшу кількість очків, будуть нагороджені дипломами і призами. 

Звіт – заявка на диплом за участь в днях активності складається у вигляді виписки з апаратного журнала в будь-якому текстовому редакторі. Звіт в електронному вигляді надсилати на адресу: ut4cf@mail.ru


Звіт – заявку в паперовому вигляді та оплату диплому надсилати на поштову адресу: 19300, Любчич Федір Іванович, смт.Лисянка, вул.Нова, 2, Черкаська обл. Україна

Звіти-заявки на диплом «Кобзар» висилаються не позніше, ніж 31 березня 2016 р. по поштовому штемпелю (для звіта в паперовому вигляді). 
В звіті, крім даних про QSO та заявленої кількості набраних очків, повинна бути така інформація: 


Свій позивний /латинськими буквами/, повністю - прізвище, ім’я та по-батькові заявника, електронну адресу та повну поштову адресу з індексом. Записи необхідно робити разбірливим почерком. 


Електронна версія диплома - безкоштовна, надсилається заявнику диплома на електронну адресу, що вказана ним в звіті. 
Паперовий багатокольоровий диплом у високій якості можна отримати, оплативши 20 грн.- для заявників України або еквівалент 4$ USA - для заявників з інших країн.

 

 

Flag Counter
Copyright UR3CPI на технологиях UCOZ © 2024
Яндекс.Метрика