Умови виконання дипломів Товариства "Тікич"

Вітаю Вас, Гість · RSS П`ятниця, 18.01.2019, 11:30


Blogger Tips And Tricks|Latest Tips For BloggersFree BacklinksBlogger Tips And TricksBlogger Tips And Tricks|Latest Tips For BloggersFree BacklinksBlogger Tips And Tricks

English German Russian


  ДИПЛОМИ ТРК "ТІКИЧ"

             
Яндекс.Метрика       

        
                  ПОГОДА

 

 

 

 

Радіоаматорська дипломна програма «Кобзар»

 

Черкащина – серце України. Багаті природні ресурси, значний історико – культурний потенціал. Багатство архітектурних та археологічних пам’яток створюють можливість для всебічного задоволення пізнавальних потреб не лише вітчизняних, а й іноземних радіоаматорів. На Черкащині є заповітні місця, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції українського народу.

З метою вивчення історико – культурних надбань українського народу, популяризації серед радіоаматорів національної культурної спадщини, що пов’язана з життям та творчістю геніального поета, прозаїка, художника, великого громадянина і патріота Тараса Григоровича Шевченка, товариством радіоаматорів – короткохвильовиків «Тікич» розроблена радіоаматорська дипломна програма «Кобзар».

Програма включає в себе дипломи : «Кобзар», «Великому Кобзарю 200 років», «Тарас», «Черкащина», «Останній шлях Кобзаря», «Чернеча гора», дерев’яну плакетку «Тарас» трьох ступенів, дерев’яну плакетку «200 років Т.Г.Шевченку», вимпели з нагоди річниці з дня народження та з дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка.

Дипломи видаються в паперовому варіанті.

Для полегшення виконання радіоаматорської дипломної програми «Кобзар» двічі на рік проводяться дні активності радіоаматорів Черкаської області.

 

 

 
 

 

 

Дерев’яна плакетка «200 років Т.Г.Шевченку» видається при наборі подвійної кількості необхідних для виконання диплому «Великому Кобзарю 200 років» очків/QSO.

   

 

Для виконання умов диплому «Тарасові шляхи» необхідно провести не менш, як 70 зв’язків з населеними пунктами, з якими пов’язане ім’я Тараса Шевченка. Обов’язковими є не менш як по 2 зв’язки з радіостанціями Городищенського, Звенигородського, Лисянського районів. По одному зв’язку з містами :

- Санкт- Петербург, Оренбург, Орськ, Астрахань, Нижній Новгород, Москва, Подольск, Тула, Орел, Самара, Казань (Російська Федерація)

- міста Вільнюс (Республіка Литва)

- міста Актау (з 1963 по 1991рр. – м.Шевченко) та Мангістауської області (Республіка Казахстан)

 

Flag Counter
Copyright UR3CPI на технологиях UCOZ © 2019
Яндекс.Метрика